интересно за числата от последната книга на Рона Хърман
Рона Хърман, “Златното обещание”

ЧИСЛА

Един от феномените, които тези дни ни сочат, че се движим заедно с Духа - начин, по който нашите водачи и учители ни карат да осъзнаем енергиите и значението на числата - е появата на три и повече еднакви цифри. Много често се будя посред нощ и моят цифров часовник показва 2:22 или 3:33, или 4:44 (понякога и 5:55) или поглеждам през деня към него и той много често показва 11:11 или 12:12.
Следващата информация е събрана от няколко източника и е потвърдена от Повелителя Михаил.

111: Енергиен поток. Усилване на нивото, на което в момента се намирате.
222: Процес на възкресение и извисяване.
333: Числото на вземането на решения. Или ви насочва към етапа на завършването на 999, или, обратно, ви праща в честотата на 666, която ви връща обратно в третото измерение.
444: Това е числото на действителното възкресение. Току-що сте приключили някакъв етап.
555: Преживявате енергията, свързана с нивото на Христовото съзнание. Много важно число.
666: Материалният свят. Честотата на третото измерение. Плътност.
777: Символизира обединяването на някаква част от четирите нисши тела с висшите духовни честоти в плана на третото измерение или на ниво, на което проявявате своята физическа реалност върху Земния план.
888: Символизира безкрайността. Обединената спирала на физическото сливане с духовното. Движение към завършване на процеса на извисяването чрез енергиите на 222 и 444.
999: Символизира трите нива на триединството или троичността. Завършване.
000: ВЕЛИКАТА ПУСТОТА. Докосване до НУЛЕВАТА ЗОНА. Превключване към или навлизане в ново енергийно поле.
11:11: Начало на изцяло ново ниво или етап на развитие. Навлизане в друго измерение или честота. ОТВАРЯНЕ НА ПОРТАЛА.
12:12: СВЪРЗВАНЕ С КОСМОСА. Мост към бъдещето. Сочи ниво на завършване или придвижване към ново ниво в процеса на инициацията.

Забавлявайте се с това. Самата аз много често с помощта на числата получавам потвърждение за дадено решение, което съм взела или ми предстои да взема. Освен това следете за регистрационните номера на колите.
https://www.fengshuibg.com
Отговори

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)