Публикувай Отговор  Публикувай Тема 
Джинджифил с мед лекува рак
Автор Текст
Elza
Регистриран

Постинги: 308
Група: Регистрирани
Писъединил се: Apr 2008
Статус: Офлайн
Постинг: #1
Джинджифил с мед лекува рак

КОПИРАЙТЕ ГО И ГО РАЗПРОСТРАНЕТЕ, МОЖЕ НЯКОМУ ДА Е НУЖНО!
Получих преди дни от една особа от Сараево тази рецепта на базата на ДЖИНДЖИФИЛ + МЕД и ето ме всред "нормалните" без болки хора. Женицата е имала карцином на ендокринната жлеза и е била на апарат 18 дни. Минала без операция и химиотерапия...пръщи от здраве. Съвестта ми ме задължава да споделя това с всички, които имат някой нуждаещ се от помощ!
Ето и рецептата:
- два по-големи корена джинджифил се обелват и рендосват на най-ситното ренде, може и с чопър, и се смесват с 1/2 кг домашен мед...сместа се консумира 3-4 пъти дневно по лъжичка.
Да се ползва само НЕметална лъжица!
Първите резултати се усещат след 2 до 3 дни...просто вдига и мъртвите!!!

Прикачен(и) Файл(ове) Миниатюра(и)

http://www.fengshuibg.com

Постингът е последно редактиран: 19-01-2013 07:59 PM от Elza.

19-01-2013 07:57 PM
Посети уеб-сайта на потребителя Всички постинги на потребителя Цитирай текста в отговор
Elly
Регистриран

Постинги: 64
Писъединил се: Nov 2008
Постинг: #2
RE: Джинджифил с мед лекува рак

А сега де, и това, ако не е синхронност Big Grin Точно вчера си записах същата рецепта от същото място, попадайки там по друг повод - казвах на жената къде бърка при изготвянето на крем Big Grin И ето днес се появява същата рецепта тук Big Grin За джинджифила съм чела - особено за засилването на метаболизма, но няколко пъти съм го правила, като съм слагала на прах в чая Smile

Мисли на глас
20-01-2013 01:46 PM
Посети уеб-сайта на потребителя Всички постинги на потребителя Цитирай текста в отговор
Elza
Регистриран

Постинги: 308
Писъединил се: Apr 2008
Постинг: #3
RE: Джинджифил с мед лекува рак

даааа, синхронност!

ето още една рецепта:

След празниците и обилните трапези тази вълшебна напитка ще ви помогне да пречистите тялото си ,да се изведат токсините и да се почувствате по -бодри , свежи и здрави.
Вълшебният корен джинджифил съдържа специално лечебно вещество ,което детоксикира организма и унищожава раковите клетки.Взимате от корена ,продава се по големите вериги магазини ,около 2-3 см отрязва от него и се настъргва на ситното ренде .Изсипва се в бутилка от 2 литра с вода по възможност изворна или сребърна - зарежда се със специален уред и се изстиска сока от 1 лимон.През деня се изпива и се зарежда за другият ден ,като предишният настърган корен може да се ползва още 2-3 пъти ,след това се изхвърля.Тази напитка не само пречиства от вируси ,бактерий и токсини ,но успешно действа при простуда и грип.

http://www.fengshuibg.com
21-01-2013 10:26 AM
Публикувай Отговор  Публикувай Тема 

Възможни Подобни Теми...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последен Постинг
  Содата лекува Рак ? Elza 0 2,460 08-02-2012 11:31 AM
Последен Постинг: Elza

Преглед във Вид за Принтиране
Изпрати тази Тема на Приятел
Абонирай се за тази Тема | Добави Темата в Любими

Отиди на Форум: