за семинара
Преди около 2 години се запознах с невероятен човек, който се казва Любомир Динев. Още както си говорих с Илка в книжарница ЕЛРИД ме подхвана и започнахме да чистим енергийно каквото имаше по мен. Не разбирах всичко и съвсем не го запомних. Нещичко записах. Усещането в дните след срещата с него беше на Лекота, Чистота, бях си "с главата", каквото подхващах вървеше лесно ... отдавна не се бях чувствала така въпреки всичките ми "духовни практики". Аз съм човек любопитен и търсещ, ходила съм на де що курсове и семинара дойдоха в България (е, някои пропуснах) и от 15 години съм в течение на това какви практики има в България, кое за какво помага, т.е. на какво ниво работи ... Приятелите ми са основно в езотеричните среди и те също ми разказват техните опитности. Та, след няколко дена усетих, че пак нещо не е ок и направих това, което запомних от Любо. И така .... една година: Любо ми даваше информацията, аз работех и ставаше все по-добре. Любо живее в Полша, срещите са редки. В един момент се оказа, че той работи паралелно с един от най-ценните и близки за мен приятели Петър Чакалски. И Петър се работел с новите Инструменти на Духа. Защо ги наричаме така ... ще помоля Петър да ви разкаже тук Smile И така, след година Любо каза: "Стига сте се забавлявали само двамата, разказвайте го на хората. Моята мисия е в Полша, вие сте тук - давайте!" И такаааааа Любо направи показен семинар и с Петър започнахме .... Разбира се, нашите семинари са оцветени с нашия опит. Петър също отдавна е по "духовните пътеки", той е една невероятна подкрепяща и вдъхновяваща Душа, бих го нарекла събирач на Семейството на Светлината, защото е притегателна светеща точка за много от нас, пък и организира срещите съвсем третоизмерно.

Това е накратко как се роди този семинар
Семинарът на Любо се казва "Възстановяване на жизнената сила”.
Нашият го нарекохме "Осияние Даровете на Духа":
https://www.fengshuibg.com
Отговори

Съобщения в темата
за семинара - от Elza - 19-08-2013, 10:04 AM

Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Отзиви за семинара Elza 6 17,106 10-03-2018, 06:03 PM
Последна публикация: Elza

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)