Кристалите във фън шуй
Благодаря за бързия отговор. Питах за цвета на кристала, защото имам у дома много красива метална фигурка на лебед с кристал Сваровски, но с винен цвят. Любопитно ми беше дали един такъв подарък, който съм получила от сестра си се е оказал фън шуй лечение. Много ме радва , че кристалите , които описвате - карнеол, кварц и т.н. са истински полезните такива, защото аз обожавам минерали и други такива. Дори понякога влизам в магазина за бижута само, за да им се любувам.

Специално питам за сектора на брака/взаимоотношенията, защото случайно попаднах на книга за фън шуй, прочетох я от любопитство, и според нея се оказва, че в моя хол липсва този сектор - точно в този ъгъл имам чупка. Oсвен това пак в този ъгъл имам огромна пукнатина от тавана до земята на шпакловката. Хората казват -жилището е ново, още сляга. НО, когато се нанесох имах зад гърба си 3 годишна връзка с човек, с който се предполагаше че трябва да заживеем заедно в това ново жилище ( все пак сме на по 29 години). Не само ,че той не се премести да живее с мен, но не е спал нито веднъж при мен в това жилище.А когато живеех при родителите си, е оставал много пъти и в предишния ми дом, също. И така неприятностите започнаха. Вече не сме заедно.Може би си търся оправдание на случилото се и лош фън шуй е добро такова. Не мога да си позволя проект или консултация. А и съм от Бургас. Тук не мога да намеря дори специалист.Но може би вярата , че съм направила и минимална корекция с някакво лечение ще ми донесе щастие. Благодаря , че все пак има хора като Вас, които могат поне да ни дадат съвет , било то и по интернет.

С пожелание за слънчев и усмихнат ден !
Яна
Отговори

Съобщения в темата
RE: Кристалите във фън шуй - от бибияна - 02-09-2011, 08:51 AM

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)