входната врата
здравейте![/color][color=#0000FF]
навсякъде пише,че входната врата е много важна за добрия фън шуй на дома. При мен ситуацията е следната- входната врата на кооперацията е на север и пред нея на около 10-15 м има изсъхнало дърво/което ще се махне незнайно кога/,а на апартамента ми -посоката на вратата е на изток.
Въпросът ми е - как да се преодолее лошото влияние към външната врата и как се използват посоките при входните врати?
Отговори
Сухото дърво трябва да се махне веднага, подава се молба в съвета. За да се вземе решение за отсичане на дървото, може да се каже, че въпросното дърво е опасно Smile и т.н.
Посоката на входната врата наистина е много важна. При проектиране на къща се гледа входната врата да гледа в благоприятна (според школата Ба Джай) посока за хората, които ще живеят там. Желателно е и летящите звезди да са благоприятни. Има и още изисквания по различните школи.
Когато живеем в апартамент, не може да променим посоката на вратата, ако тя е неблагоприятна, но затова пък има различни видове лечения. Например ако на входната врата има неблагоприятни летящи звезди 5 или 2, те може да се отслабят с метален вятърен чан. Тези звезди са към елемента Земя, Металът отслабва Земята според цикъла на Петте елемента. Има и много други начини, изборът на правилния зависи от посоката на входната врата, от датата на построяване, от рождените дати на хората, от това какво има срещу входната врата и т.н.
https://www.fengshuibg.com
Отговори

Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Огледало, отразяващо входната врата Мария Кендерова 1 7,159 14-02-2017, 10:55 AM
Последна публикация: Elza
Smile Входна врата срещу стълби stelliucia 1 6,508 26-08-2014, 02:32 PM
  Oтново огледало срещу входната врата qna0405 1 6,987 06-08-2014, 07:20 PM
  същия проблем -огледало срещу входната врата lina 1 8,338 15-05-2013, 06:06 PM
  ОГЛЕДАЛО СРЕЩУ ВХОДНАТА ВРАТА s2isfree 6 18,944 11-12-2012, 11:32 AM
Последна публикация: s2isfree
  тоалетна срещу входна врата milena 11 24,416 29-08-2011, 09:09 PM

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)