Бетонна греда над кухненската маса
Здравейте,

Искам да благодаря и да изразя признателността си, че имам тази възможност да задам въпрос от личен план!
Моят проблем е в кухнята, която е уширена чрез приобщаване на тераса. В резултат единственият кът за хранене се оформя, точно над бетонната греда, която нямаше как да се махне при разбиването. Идеята ми за лечение е да залепя огледало върху долната част на гредата по продължение на цялата греда, като по този начин печеля удвояването на храната на масата и "скриването" на опасната греда. Смятате ли лечението ми за подходящо?
Благодаря за вниманието!
Отговори
Това лечение изглежда като взето от популярните фън шуй книжки Smile Искате ли да подходим творчески - спрямо конкретното място? Ще трябват 2-3 снимки на кухнята, може да ги прикачите тук или ако ви е по-лесно да ми ги пратите по мейл. Не ми допада това лечение, защото то нито променя излъчването на гредата, нито я скрива. Ето как изглежда излъчването на гредата и то се променя, ако и се заоблят/скосят ръбчетата, ако и се промени формата (например свод, или полусвод),чрез някои хитри дизайнерски приьоми, чрез фън шуй лечения - но тук нямам предвид флейтите и огледала ...

[Изображение: radiest_2.jpg]
https://www.fengshuibg.com
Отговори

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)